Specjalizujemy się również w przystosowywaniu pomieszczeń dla potrzeb osób niepełnosprawnych, gdzie część poniesionych kosztów jest refundowana...

więcej...

Karpol s.c.
Karpol s.c.
 
O firmie

Certyfikat Certyfikat "KARPOL" PHU s.c. - działające od 1999 roku przedsiębiorstwo powstało z przekształcenia istniejącej od połowy lat 80-tych rodzinnej firmy "F. Kaczmarek i SYN"

Od 25 lat jesteśmy do Państwa usług wykonując:

  • INWESTYCJE - od projektu "pod klucz",
  • ADAPTACJE - zmiany przeznaczenia budynku,
  • REMONTY - okresowe, generalne itp.

Doświadczenie naszych pracowników i ich przygotowanie zawodowe potwierdzone jest wymaganymi na danym stanowisku zezwoleniami i uprawnieniami.

OFERUJEMY pełny zakres prac budowlanych.

Wykonaliśmy wiele zleceń od inwestorów polskich i zagranicznych. Inwestycją właśnie realizowaną jest "Budowa budynku szkolno-żywieniowego", na którą w 2005 r. uzyskaliśmy zamówienie publiczne. Obok tak dużych inwestycji firma KARPOL PHU s.c. może poszczycić się również udaną współpracą z właścicielami i administratorami łódzkich kamienic, które również dzięki naszym wysiłkom odzyskują dawną świetność. Wdrażamy nowe technologie w zakresie budownictwa, ze szczególnym uwzględnieniem termoizolacji.
Specjalizujemy się również w przystosowywaniu pomieszczeń dla potrzeb osób niepełnosprawnych, gdzie część poniesionych kosztów jest refundowana przez PFRON.
Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej prowadzonej działalności oraz certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniach i sympozjach dotyczących zastosowań nowych technologii w budownictwie.
Dowodem na wiarygodność firmy i jakość świadczonych przez nas usług niech będzie nominacja do nagrody "PUBLIKUS" miesięcznika "Zamówienia Publiczne-Doradca" w kategorii Oferent Roku 2002.